BioPROCELL

Hemosoft, şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi kök hücre kültürü biyoreaktörlerinden birisi olan BioProcell'i çok yakın bir geçmişte pazara sunmuş bulunmaktadır. BioProcell biyoreaktör sistemi, optik sensör teknolojileri ve özel DO/pH kontrol algoritmaları temeline dayalı, ileri teknoloji ile geliştirilmiştir.

BioProcell, düşük kayma geriliminde ajitasyon sağlama amacı ile çalkalama hareketini kullanan, yeni nesil tek kullanımlık bir biyoreaktördür. Biyoreaktör kullanımı esnasında Hemosoft tarafından geliştirilmiş ve/veya adapte edilmiş kontrol teknolojilerinin kombinasyonları kullanılabilmektedir. Sistem kök hücre üretimi için geliştirilmiştir.

BioProcell, hem tek kullanımlık hem de otoklavlanabilir (çok kullanımlık) modellerinde çalkalamalı platform kullanmaktadır. Çalkalama işlemi düşük kayma gerilimi stresi altında yeterli homojen karışımı sağlamaktadır. Çalkalama işlemi ile hücre kültürü içerisinde sıvı hareketi yaratılmakta ve bu hareket ile yeterli homojenizasyon elde edilmekte, medyum yüzeyi sürekli yenilenmekte ve madde transferi sürekli olarak sağlanmaktadır.

Tek kullanımlık BioProcell biyoreaktörler validasyon maliyetlerini düşürmekte, temizleme ve sterilizasyon gereksinimini ortadan kaldırmakta ve düşük kontaminasyon riski içeren hücre kültürleri oluşturmayı sağlamaktadır. Bioprocell biyoreaktörler kullanıcı dostu donanım ve yazılım arabirimlerine sahiptir. Özellikle kök hücre kültürleri için geliştirilmiş olmakla birlikte memeli hücreleri, bitki hücreleri, artropod hücreleri ve mikroorganizmalar dahil tüm hücre kültürlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

BioProcell'in öne çıkan özellikleri:

✔ Minimum alan kaplayacak şekilde tasarlanmıştır
✔ Araştırma ve üretim faaliyetleri için yasal regülasyonlara (cGMP) tam uyumludur.
✔ Batch, fed-batch ve perfüzyon biyoreaktörü olarak çalışabilir
✔ Sistem ph, DO, akış hızı, sıcaklık ve 4 adet gaz girişini kontrol edebilmekte ve kullanıcı tarafından verilen sınırlar dahilinde tüm bu parametre ve madde girişlerini regüle edebilmektedir.
✔ pH ve DO ölçümleri non-invaziv sensörler tarafından yapılmakta ve bu sayede tüm dolaşım sistemi tek kullanımlık hale getirilmektedir.

BioProcell 4 farklı boyut ve çoklu kombinasyonlarda üretilebilmektedir:

✔ Değiştirilebilir/otoklavlanabilir cam rezervuarlar ve tek kullanımlık rezervuarlar 4 farklı ebatta üretilebilmektedir. Ebatlar: 50 ml, 100 ml, 200ml ve 400ml total hacme sahiptir.
✔ Ön-tanımlı konfigürasyonlarla sipariş ve kullanım basitleştirilmiştir.
✔ Belirtilen seçenekler arasında istenilen konfigürasyon kullanıcı tarafından tanımlanabilmekte ve toplu üretim için özel konfigürasyonlar oluşturulabilmektedir.

İLETİŞİM
OFİSLERİMİZ

Firma Tanıtım Kataloğumuzu aşağıdaki ikona tıklayarak indirebilirsiniz.
© 2013 HEMOSOFT