ELEKTRO-MEKANİK

Hemosoft mekatronik departmanı, fikirleri yaşama dünya standardında ürünler olarak geçiren çok deneyimli ve yetenekli makine, elektronik, mekatronik, yazılım mühendisleriyle endüstri ürünleri tasarımcıları ve tıp doktorlarından oluşmaktadır. Sağlık cihazları ve yaşam destek sistemleri gibi değerli ürün yelpazesine bütünleşik tasarım döngüsünü uygulayarak konsept tasarımdan nihai ürüne kadar ki tüm aşamalarda mükemmeliyet ilkesini korumak ve uygulamak departmanın ana görevidir.

Sağlık cihazları, eczane otomasyon sistemleri, e-sağlık, elektromanyetik, mikroakışkanlar, biyomedikal cihazlar, sıcaklık ve tesis izlem sistemleri, özel amaçlı makineler, yenilenebilir enerjiler ve hayvan refahı ve üretkenliğine yönelik veteriner cihazları gibi özel konulardaki derinlemesine tecrübesiyle Hemosoft donanım ve mekatronik bölümü, hastane, eczane, depo, klinik ve araştırma merkezlerinde sağlık profesyonellerince nöroloji, hematoloji, enfeksiyon hastalıkları, eczacılık ürün ve servisleri, hayvan üretkenliği ve gıda kalitesi gibi alanlarda kullanılan çeşitli yenilikçi ürün ve çözümler üretir.

Ekip, son kullanıcı ve müşterileriyle ortak çalışmalar yaparak ihtiyaçlarını belirleyip kavram fazından başlayarak onların hayallerini gerçeğe döndürür. Daha iyi ürün ortaya koymak için mevcut gelişmeleri araştırıp akademik dünya ve stratejik ortaklarla işbirliği yaparak teknolojik gelişmeleri günlük olarak takip eder, SCAMPER yöntemini uygulayarak yenilikçi ve yaratıcı ruhunu taze tutar.


Ürün ile ilgili broşür isteği için lütfen formu doldurarak bize mail yolu ile ulaşınız.
İLETİŞİM
OFİSLERİMİZ

Firma Tanıtım Kataloğumuzu aşağıdaki ikona tıklayarak indirebilirsiniz.
© 2013 HEMOSOFT